BilimHaberleri

Alzheimer'e karşı bilimselliği kanıtlanmış 10 önlem!

Hafıza, düşünme yetisi ve davranışları etkileyen bir bunama türü olan Alzheimer, nedeni halen kesin olarak bulunabilmiş bir hastalık değil. Aynı zamanda hastalığın ilerlemesini yavaşlatıcı birtakım yöntemler olsa da kesin bir tedavisi bulunmuyor. Bu nedenle Alzheimer'e karşı koruyucu önlemlerin alınması, bu hastalıktan korunmanın en önemli yöntemi. Bugün size Alzheimer'i önlemenin kanıtlanmış 10 bilimsel yönteminden bahsedeceğiz.

Bilim tarihi, Bilim ve teknoloji, Bilim ve toplum, Bilim ve ekonomi, Bilim ve politika, Bilim ve medya, Bilim ve eğitim, Bilim ve araştırma, Bilim ve etik, Bilim ve doğa, Bilim ve insan, Bilim ve uzay, Bilim ve sağlık, Bilim ve çevre, Bilim ve matematik, Bilim ve fizik, Bilim ve kimya, Bilim ve biyoloji, Bilim ve psikoloji, Bilim ve sosyoloji, Bilim ve felsefe, Bilim ve dil, Bilim ve sanat, Bilim ve din, Bilim ve popüler kültür, Bilim ve haberler ve güncellemeler, Bilim ve öğrenme materyalleri, Bilim ve ünlü bilim adamları, Bilim ve kariyerler, Bilim ve kurumsal sponsorluk, Bilim ve sosyal medya, Bilim ve küresel araştırmalar

304
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@bilimhaberleri.com.tr

bilimhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları CNNturk firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.