BilimHaberleri

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Okullarda, otobüslerde ve uçaklarda maske yasağı son dakika!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde maske yasağıyla ilgili önemli bir toplantının gerçekleşeceğini duyurmuştu. Maske yasağının gündeme gelmesinin beklenildiği Bilim Kurulu Toplantısı hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘Kanaatimce Bilim Kurulu'nun en önemli toplantılarından biri olacaktır." açıklamasında bulundu. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta? İşte maske yasağıyla ilgili son detaylar..

Bilim tarihi, Bilim ve teknoloji, Bilim ve toplum, Bilim ve ekonomi, Bilim ve politika, Bilim ve medya, Bilim ve eğitim, Bilim ve araştırma, Bilim ve etik, Bilim ve doğa, Bilim ve insan, Bilim ve uzay, Bilim ve sağlık, Bilim ve çevre, Bilim ve matematik, Bilim ve fizik, Bilim ve kimya, Bilim ve biyoloji, Bilim ve psikoloji, Bilim ve sosyoloji, Bilim ve felsefe, Bilim ve dil, Bilim ve sanat, Bilim ve din, Bilim ve popüler kültür, Bilim ve haberler ve güncellemeler, Bilim ve öğrenme materyalleri, Bilim ve ünlü bilim adamları, Bilim ve kariyerler, Bilim ve kurumsal sponsorluk, Bilim ve sosyal medya, Bilim ve küresel araştırmalar

215
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@bilimhaberleri.com.tr

bilimhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları CNNturk firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.