BilimHaberleri

Alya Eğitim ve Danışmanlık: Kurumsal ve Bireysel Gelişimde Öncü Eğitim Merkezi

Alya Eğitim ve Danışmanlık, eğitim danışmanlık sektörünün öncü ve köklü bir markasıdır. Değişen piyasa koşullarının ihtiyaç arz ettiği eğitim konularını, kurumsal ve bireysel gelişim odaklı çözümlerle sunarak müşterilerine somut değerler yaratmaktadır. Alya Eğitim Kurumları, uzman eğitmen kadrosu ve güncel ihtiyaca yönelik olarak oluşturduğu eğitimleri ile her sektörde faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına yönelik hizmet vererek sektördeki en geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Bireylere ve kurumlara başarıya ulaştıracak farkındalığı, bilgiyi ve beceriyi kazandırmayı amaçlayan Alya Eğitim Kurumları, dünya şirketleri için hedefe ulaşmada en önemli araç haline gelen yeni bilgilerin edinilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sıkı yarışta, değişimi ve gelişimi eş zamanlı gerçekleştirebilen, yenilikleri takip eden, bireysel ve kurumsal gelişimin ilerlemenin öncelikli anahtarı olduğunun bilincinde olan firmalar daima bir adım öne geçmektedirler.

Alya Eğitim Kurumları, sürekli öğrenme ve gelişimi bir yaşam biçimi haline getirme, toplumsal sorunlara duyarlılık gösterme, çağın gerekleriyle toplumun ihtiyaç ve koşullarını bütünleştirme, bireyler, kurumlar ve toplum için önem taşıyan ve yararlığı yüksek olan eğitimler organize etme gibi ilke ve değerlerini benimseyen bir eğitim merkezidir. Ayrıca, uzmanlık alanlarına göre sunulan eğitim programları, yetişkin eğitiminde standartların sürekli geliştirilmesi, etik kurallara bağlılık ve kalite standartlarının korunması da Alya Eğitim Kurumları'nın önemli ilkeleri arasında yer almaktadır.

Bilim tarihi, Bilim ve teknoloji, Bilim ve toplum, Bilim ve ekonomi, Bilim ve politika, Bilim ve medya, Bilim ve eğitim, Bilim ve araştırma, Bilim ve etik, Bilim ve doğa, Bilim ve insan, Bilim ve uzay, Bilim ve sağlık, Bilim ve çevre, Bilim ve matematik, Bilim ve fizik, Bilim ve kimya, Bilim ve biyoloji, Bilim ve psikoloji, Bilim ve sosyoloji, Bilim ve felsefe, Bilim ve dil, Bilim ve sanat, Bilim ve din, Bilim ve popüler kültür, Bilim ve haberler ve güncellemeler, Bilim ve öğrenme materyalleri, Bilim ve ünlü bilim adamları, Bilim ve kariyerler, Bilim ve kurumsal sponsorluk, Bilim ve sosyal medya, Bilim ve küresel araştırmalar

44
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@bilimhaberleri.com.tr

bilimhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.